Apple może wprowadzić iPada Air i Mini OLED w 2026 roku!

/
/
/
12 Views

Apple chce zaostrzyć konkurencję na rynku tanich tabletów. Nowe doniesienia wskazują, że modele iPada Air i Mini będą wykorzystywać OLED zamiast LCD. Nowe urządzenia, które będą oferowane w 2026 roku, będą miały także większe ekrany.

Wstrzymujemy oddech na rzecz iPada Air i Mini OLED

Nowe informacje z Korei Południowej ujawniły wszystkie informacje na temat planów Apple’a dotyczących zamiany modeli iPadów na wyświetlacze OLED. Według raportu Apple wprowadzi wyświetlacz T1 OLED (Single-Stack Tandem) do iPada Air i iPada Mini od 2026 roku.

Wiemy, że Apple od jakiegoś czasu skupia się na wyświetlaczach OLED. Ekrany OLED, które oferują poprawę w wielu aspektach, zwłaszcza w zakresie kontrastu i jasności, zastąpią panele LCD w seriach Air i Mini. Model ukaże się w 2026 roku. iPada Air o przekątnej 12,9 cala Oczekuje się, że to się stanie.

Prezent na 6-miesięczną subskrypcję od Apple dla wszystkich posiadaczy PlayStation 5!

Prezent na 6-miesięczną subskrypcję od Apple dla wszystkich posiadaczy PlayStation 5!

Sony zawarło umowę z Apple, aby zapewnić właścicielom PlayStation 5 bezpłatną usługę Apple Music przez 6 miesięcy. Wyjaśnijmy, jak możesz to osiągnąć.

Zostanie wprowadzony w 2026 roku iPada mini rozmiar ekranu 8,7 cala Oczekuje się, że to się stanie. Oznacza to, że ekran zostanie powiększony w porównaniu do obecnego modelu 8,3-calowego. Jednak Apple nadal utrzymuje 8-calowy rozmiar ekranu, zgodnie z koncepcją mini.

Z raportu wynika również, że Apple może wprowadzić na rynek nowego iPada Pro z ekranem OLED w 2027 roku. Wczesne plotki ujawniły, że firma zamierza zastosować w iPadzie Pro bardziej zaawansowany, dwuwarstwowy panel OLED. Oznacza to, że różnica w ekranie pomiędzy Air i Pro zostanie zachowana.

iPada

Z drugiej strony, ostatnie przecieki donoszą, że iPad Mini 7 będzie sprzedawany w cenach zaczynających się od 449 dolarów. iPad Air wyposażony w układ M1 ma zostać zmodernizowany do układu M2. iPad mini zadebiutuje z bionicznym chipem A16.

Co więc sądzisz o tym problemie? Nie zapomnij podzielić się z nami swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :