Kiedy zostanie zaprezentowany Samsung Galaxy S24?

/
/
/
15 Views

Rozpoczęło się odliczanie do nowego flagowego modelu Samsunga z serii Galaxy S24. Dzięki doniesieniom i przeciekom na temat smartfona nie pojawia się wiele pytań o to, jak sobie poradzi. Kiedy zatem zaprezentowana zostanie seria Galaxy S24?

Ujawniono datę premiery serii Galaxy S24

Wyróżniający się w swojej branży Tarun Vats z przeciekami w Samsungu Galaxy Pytanie 24 z serii 17 styczniaPowiedział, że zostanie zaprezentowany podczas wydarzenia Galaxy Unpacked w 2019 roku. Pierwsze dostawy modeli, których przedsprzedaż rozpocznie się bezpośrednio po wydarzeniu, nastąpią w dniach 26-30 stycznia. Ogólna sprzedaż produktów rozpocznie się 30 stycznia.

Twój smartfon Twojego projektu głównie z tym pierwszym ten sam Oczekuje się, że to się stanie. Dodatkowo mówi się, że będzie ona dostępna dla użytkowników z interfejsem One UI 6.1. Ponadto wprowadzony na początku listopada Gaussa Mówi się, że ważną rolę w urządzeniach odgrywają także modele sztucznej inteligencji.

Vivo także wchodzi na scenę UEFA EURO 2024!

Vivo także wchodzi na scenę UEFA EURO 2024!

Vivo ogłosiło, że zostało oficjalnym partnerem UEFA EURO 2024, Mistrzostw Europy UEFA, które w przyszłym roku odbędą się w Niemczech.

SAMSUNGPodążając za tradycją poprzednich modeli Galaxy S24 Będzie kontynuować serię. W tej chwili Galaxy S24 i Galaxy S24+ mogą być wyposażone w procesory Exynos 2400 i Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, które mogą się różnić w zależności od rynku. Model Ultra z tej serii będzie zasilany przez zmodyfikowanego przez Samsunga Snapdragona 8 Gen 3 dla Galaxy.

Urządzenia nie charakteryzują się znaczącą zmianą ceny. Bo z ostatnich doniesień wynika, że ​​Samsung Galaxy S24 będzie sprzedawany za 900 dolarów, natomiast Galaxy S24+ i Galaxy S24 Ultra będą kosztować odpowiednio 1000 i 1200 dolarów.

Co więc sądzisz o tym problemie? Nie zapomnij podzielić się z nami swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy!

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :