Ogłoszono cechy potwora cenowo-wydajnościowego Honor Magic 6!

/
/
/
18 Views

W sprzedaży w lutym Honoruj ​​serię Magic 5 Udało się uzyskać pozytywne opinie od użytkowników. Z ostatnich doniesień wynika, że ​​chiński producent rozpoczął prace nad kontynuacją serii. Co zatem pod względem technicznym zaoferuje użytkownikom Honor Magic 6, standardowy model tej serii?

Ujawniono specyfikację Honora Magic 6

Najnowszy raport udostępniony przez Digital Chat Station, Honoruj ​​​​Magię 6 To pokazuje, że model będzie miał 1-calowy sensor Omnivision OV50K. Mówi się, że w tym czujniku urządzenia zastosowano technologię LOFIC, która wyeliminuje często spotykany w branży problem prześwietlenia w jasnych scenach.

Ujawniono specyfikację Honora Magic 6

Smartfon będzie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3. Qualcomm kontynuuje współpracę z TSMC w zakresie swoich nowych procesorów. Zbudowany w technologii 4 nm, procesor ma rdzenie 1 3,3 GHz ARM Cortex-X4, 3 3,2 GHz ARM Cortex-A720, 2 3,0 GHz ARM Cortex-A720 i 2 2,3 GHz ARM Cortex-A520. Firma umieściła w swoim nowym chipie jednostkę graficzną Adreno 750 z obsługą ray tracingu.

Specyfikację serii Honor 100 ujawniono zaledwie kilka dni przed premierą!

Specyfikację serii Honor 100 ujawniono zaledwie kilka dni przed premierą!

Cyfrowa stacja czatowa, znana z przecieków w branży, ujawniła cechy techniczne nadchodzącej serii Honor 100.

Nowy procesor oferuje 30-procentowy wzrost wydajności w stosunku do swojego poprzednika. Z drugiej strony efektywność energetyczna wzrosła o 20 procent. Z kolei po stronie graficznej widzimy o 25 procent szybsze przetwarzanie obrazu i o 25 procent większą efektywność energetyczną. Co więcej, oferuje o 40 procent lepszą wydajność śledzenia promieni.

Kolejnym szczegółem dotyczącym urządzenia jest to, że obsługuje funkcję łączności satelitarnej. Mówi się również, że urządzenie oferuje użytkownikom pewne funkcje, takie jak połączenia przy niskim poborze mocy. Wreszcie premiera serialu ma nastąpić na początku przyszłego roku.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :