OnePlus 12 Global Edition otrzymał certyfikat NBTC

/
/
/
11 Views

Zostanie on zaprezentowany w nadchodzącym okresie OnePlusa 12 Wciąż wychodzą na jaw nowe szczegóły. Na pierwszym miejscu smartfony chińskiw i po na całym świeciePonieważ oczekuje się, że wejdzie do sprzedaży, ostatnie wydarzenia wskazują, że użytkownicy na całym świecie nie będą musieli czekać zbyt długo.

OnePlus 12 Global Edition otrzymał certyfikat NBTC

zbliżający się OnePlusa 12, CPH2581 z numerem modelu NBTC pojawił się w bazie. Potwierdza to, że globalna premiera smartfona nastąpi już wkrótce. Niestety nie podaje jednak jasnej daty w tej sprawie.

OnePlusW swoim najnowszym poście na Weibo OnePlusa 12 Nowy model jako aparat główny Sony LYT-808 czujnikPotwierdził, że użył nagości. Mówiono, że dzięki zastosowaniu omawianego sensora smartfon oferuje lepszą jakość obrazu i wydajność, szczególnie w warunkach słabego oświetlenia.

Ujawniono funkcje flagowego zabójcy OnePlus Ace 3!

Ujawniono funkcje flagowego zabójcy OnePlus Ace 3!

Cyfrowa stacja czatu, znana z przecieków w branży, ujawniła cechy techniczne nadchodzącego modelu OnePlus Ace 3.

Kolejnym aparatem zastosowanym w smartfonie będzie 64-megapikselowy sensor peryskopowy. Aparat, o którym mowa OmniVision OV64B Mówi się, że zawiera czujnik i oferuje 3-krotny zoom optyczny. Dodajmy jeszcze, że sensor będzie miał wsparcie OIS.

Początkowa wersja OnePlus 12 będzie oferować 12 GB RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej. Jak wynika z poprzednich przecieków, urządzenie będzie dostępne także w wersjach z pamięcią 16 i 24 GB. Oprócz tego zastosowany zostanie zakrzywiony panel OLED 2K. Dodatkowo będzie miał częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz. Co więcej, będzie miał perforowany ekran i cienkie ramki, a także będzie wyposażony w okrągły potrójny układ aparatów.

W smartfonie zastosowany zostanie Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3. Qualcomm kontynuuje współpracę z TSMC w zakresie swoich nowych procesorów. Zbudowany w technologii 4 nm, procesor ma rdzenie 1 3,3 GHz ARM Cortex-X4, 3 3,2 GHz ARM Cortex-A720, 2 3,0 GHz ARM Cortex-A720 i 2 2,3 GHz ARM Cortex-A520. Firma umieściła w swoim nowym chipie jednostkę graficzną Adreno 750 z obsługą ray tracingu.

OnePlus 12 będzie dostępny z portem USB 3.2 i ładowaniem bezprzewodowym 50 W. Mówi się, że ta bateria ma pojemność 5400 mAh. Ponadto mówi się, że ten produkt ma czujnik podczerwieni.

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :